3,917
edits
Line 244: | Line 244: | ||
|align=left| | |align=left| | ||
| | | | ||
|- | |||
|Passcode keypad | |||
|style="background:white"|[[File:SPM Passcode Keypad (off).png|64px|Passcode keypad (locked)]] [[File:SPM Passcode Keypad (on).png|64px|Passcode keypad (unlocked)]] | |||
|align=left|Keypads which require the correct password to unlock a connected door or safe. | |||
|[[Merlee's Mansion]]<br>[[Fort Francis]] | |||
|} | |} |
edits