Open main menu
Home
Random
Log in
Mobile options
About MarioWiki
Disclaimers
Search
OmegaRuby
Joined September 27, 2023
User page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
User:OmegaRuby
(view source)
Revision as of 00:50, November 27, 2023
3 bytes added
,
6 months ago
m
→Nintendo console collection
Revision as of 00:49, November 27, 2023
(
view source
)
OmegaRuby
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Nintendo console collection
)
← Older edit
Revision as of 00:50, November 27, 2023
(
view source
)
OmegaRuby
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Nintendo console collection
)
Newer edit →
Line 125:
Line 125:
![[Nintendo DS]]
![[Nintendo DS]]
|TBA
|TBA
|-
!13
!13
![[Nintendo DS Lite]]
![[Nintendo DS Lite]]
OmegaRuby
277
edits