1,565
edits
Line 194: | Line 194: | ||
|bgcolor="honeydew"| 2.75 | |bgcolor="honeydew"| 2.75 | ||
|- | |- | ||
!bgcolor="MistyRose" rowspan=" | !bgcolor="MistyRose" rowspan="5"|<span style="color:red">Heavy</span> | ||
!bgcolor="MistyRose"|[[File:MK8 Rosalina Icon.png|link=Rosalina|32x32px]][[File:MK8 DKong Icon.png|link=Donkey Kong|32x32px]][[File:MK8 Waluigi Icon.png|link=Waluigi|32x32px]][[File:MK8 Roy Icon.png|link=Roy Koopa|32x32px|Roy]][[File:MK8 Link Icon.png|link=Link|32x32px]] | !bgcolor="MistyRose"|[[File:MK8 Rosalina Icon.png|link=Rosalina|32x32px]][[File:MK8 DKong Icon.png|link=Donkey Kong|32x32px]][[File:MK8 Waluigi Icon.png|link=Waluigi|32x32px]][[File:MK8 Roy Icon.png|link=Roy Koopa|32x32px|Roy]][[File:MK8 Link Icon.png|link=Link|32x32px]] | ||
|bgcolor="MistyRose"| 4.25 | |bgcolor="MistyRose"| 4.25 | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| ??? | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| ??? | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| ??? | ||
|bgcolor="MistyRose"| 2.25 | |bgcolor="MistyRose"| 2.25 | ||
|bgcolor="MistyRose"| 4.25 | |bgcolor="MistyRose"| 4.25 | ||
|bgcolor="MistyRose"| 2.75 | |bgcolor="MistyRose"| 2.75 | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| ??? | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| ??? | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| ??? | ||
|bgcolor="MistyRose"| 3.5 | |bgcolor="MistyRose"| 3.5 | ||
|bgcolor="MistyRose"| 2.5 | |bgcolor="MistyRose"| 2.5 | ||
Line 211: | Line 211: | ||
!bgcolor="MistyRose"|[[File:MK8 MMario Icon.png|link=Metal Mario (character)|32x32px|Metal Mario]][[File:MK8 PGPeach Icon.png|link=Pink Gold Peach|32x32px]] | !bgcolor="MistyRose"|[[File:MK8 MMario Icon.png|link=Metal Mario (character)|32x32px|Metal Mario]][[File:MK8 PGPeach Icon.png|link=Pink Gold Peach|32x32px]] | ||
|bgcolor="MistyRose"| 4.25 | |bgcolor="MistyRose"| 4.25 | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| ??? | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| ??? | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| ??? | ||
|bgcolor="MistyRose"| 2 | |bgcolor="MistyRose"| 2 | ||
|bgcolor="MistyRose"| 4.75 | |bgcolor="MistyRose"| 4.75 | ||
|bgcolor="MistyRose"| 2.75 | |bgcolor="MistyRose"| 2.75 | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| ??? | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| ??? | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| ??? | ||
|bgcolor="MistyRose"| 3.25 | |bgcolor="MistyRose"| 3.25 | ||
|bgcolor="MistyRose"| 2.25 | |bgcolor="MistyRose"| 2.25 | ||
Line 225: | Line 225: | ||
!bgcolor="MistyRose"|[[File:MK8 Bowser Icon.png|link=Bowser|32x32px]][[File:MK8 Wario Icon.png|link=Wario|32x32px]][[File:MK8 Morton Icon.png|link=Morton Koopa Jr.|32x32px|Morton]][[File:Mii_MK8.png|link=Mii|32x32px|Mii (heavy)]][[File:MK8 Dry Bowser Icon.png|link=Dry Bowser|32x32px]] | !bgcolor="MistyRose"|[[File:MK8 Bowser Icon.png|link=Bowser|32x32px]][[File:MK8 Wario Icon.png|link=Wario|32x32px]][[File:MK8 Morton Icon.png|link=Morton Koopa Jr.|32x32px|Morton]][[File:Mii_MK8.png|link=Mii|32x32px|Mii (heavy)]][[File:MK8 Dry Bowser Icon.png|link=Dry Bowser|32x32px]] | ||
|bgcolor="MistyRose"| 4.75 | |bgcolor="MistyRose"| 4.75 | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| ??? | ||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| 2 | |||
|bgcolor="MistyRose"| 4.75 | |bgcolor="MistyRose"| 4.75 | ||
|bgcolor="MistyRose"| | |bgcolor="MistyRose"| 2.25 | ||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| 3.25 | |||
|bgcolor="MistyRose"| 2.25 | |||
|- | |||
!bgcolor="MistyRose"|[[File:MK8 Bowser Icon.png|link=Bowser|32x32px]][[File:MK8 Wario Icon.png|link=Wario|32x32px]][[File:MK8 Morton Icon.png|link=Morton Koopa Jr.|32x32px|Morton]][[File:Mii_MK8.png|link=Mii|32x32px|Mii (heavy)]][[File:MK8 Dry Bowser Icon.png|link=Dry Bowser|32x32px]] | |||
|bgcolor="MistyRose"| 4.75 | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| 2 | |bgcolor="MistyRose"| 2 | ||
|bgcolor="MistyRose"| 4.75 | |bgcolor="MistyRose"| 4.75 | ||
|bgcolor="MistyRose"| 2.25 | |bgcolor="MistyRose"| 2.25 | ||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| 3.25 | |||
|bgcolor="MistyRose"| 2.25 | |bgcolor="MistyRose"| 2.25 | ||
|- | |||
!bgcolor="MistyRose"|[[File:MK8 Bowser Icon.png|link=Bowser|32x32px]][[File:MK8 Wario Icon.png|link=Wario|32x32px]][[File:MK8 Morton Icon.png|link=Morton Koopa Jr.|32x32px|Morton]][[File:Mii_MK8.png|link=Mii|32x32px|Mii (heavy)]][[File:MK8 Dry Bowser Icon.png|link=Dry Bowser|32x32px]] | |||
|bgcolor="MistyRose"| 4.75 | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| 2 | |bgcolor="MistyRose"| 2 | ||
|bgcolor="MistyRose"| 2. | |bgcolor="MistyRose"| 4.75 | ||
|bgcolor="MistyRose"| 2.25 | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| ??? | |||
|bgcolor="MistyRose"| 3.25 | |bgcolor="MistyRose"| 3.25 | ||
|bgcolor="MistyRose"| 2.25 | |bgcolor="MistyRose"| 2.25 | ||
|} | |} |
edits