7,201
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 4: | Line 4: | ||
|bgcolor=darkgray style="color:black" align=center|Characters | |bgcolor=darkgray style="color:black" align=center|Characters | ||
|colspan=6 bgcolor=lightgray| [[Mario]] • [[Luigi]] | |colspan=6 bgcolor=lightgray| [[Mario]] • [[Luigi]] | ||
|- | |||
|bgcolor=darkgray style="color:black" align=center|Items | |||
|colspan=6 bgcolor=lightgray| [[Coin]] • [[POW Block]] | |||
|- | |- | ||
|bgcolor=darkgray style="color:black" align=center|Enemies | |bgcolor=darkgray style="color:black" align=center|Enemies | ||
|colspan=6 bgcolor=lightgray| [[Boo]]* • [[Fighter Fly]] • [[Fireball (Mario Bros.)|Fireball]] • [[Icicle]] • [[Koopa Troopa]]* • [[Shellcreeper]] • [[Sidestepper]] • [[Freezie|Slipice]] • [[Spiny]]* | |colspan=6 bgcolor=lightgray| [[Boo]]* • [[Fighter Fly]] • [[Fireball (Mario Bros.)|Fireball]] • [[Icicle]] • [[Koopa Troopa]]* • [[Shellcreeper]] • [[Sidestepper]] • [[Freezie|Slipice]] • [[Spiny]]* | ||
|- | |- | ||
|colspan=8 bgcolor=darkgray align=center | *Appears only in the | |colspan=8 bgcolor=darkgray align=center | *Appears only in the remakes | ||
|}<includeonly>[[Category:Mario Bros.]]</includeonly> | |}<includeonly>[[Category:Mario Bros.]]</includeonly> | ||
<noinclude>[[Category:Navigation Templates|{{PAGENAME}}]]</noinclude> | <noinclude>[[Category:Navigation Templates|{{PAGENAME}}]]</noinclude> |
edits